Бойко (Ліснича) Надія Дмитрівна

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

Версія від 09:10, 2 грудня 2018; V.yurchenko (Обговореннявнесок)
(різн.) ← Попередня версія • Поточна версія (різн.) • Новіша версія → (різн.)
Перейти до: навігація, пошук
Фото: БОЙКО (Ліснича) Надія Дмитрівна

БОЙКО (Ліснича) Надія Дмитрівна – викладач-дослідник з педагогіки та психології (1983), практичний психолог-методист.

Зміст

Освіта

На І курсі була старостою групи Перших студентів-дослідників, на ІІ-V курсах – голова студентської ради гуртожитку.

Досвід роботи

Після закінчення інституту поїхала до м. Донецька, куди роком раніше отримав розподіл чоловік.

Працювала вихователем у дитячому садку та у групі продовженого дня, вчителем початкових класів, заступником директора з виховної роботи.

З 1992 р. – практичний психолог загальноосвітньої школи.

Маю власну програму факультативного курсу «Психологія особистісного вдосконалення», затверджену МОН України, є автором та укладачем багатьох методичних розробок за напрямками діяльності психологічної служби. У 2010 р. мої матеріали увійшли до анотованого каталогу інноваційного досвіду працівників психологічної служби системи освіти України.

Наукова та громадська діяльність

Співпрацюю з засобами масової інформації: неодноразово брала участь у телевізійних програмах «Точка зору», «Ти понад усе», друкувалась у фахових журналах. Маю значний досвід роботи в програмах щодо здорового способу життя.

Є тренером та тренером-консультантом багатьох міжнародних та національних програм, маю подяки за просвітницьку діяльність.

Фото Ліснича і Дуброва.png

Студентки-дослідниці: Любов Дуброва (зліва) і Надія Ліснича, випуск-1983

Брала активну участь у реалізації україно-швейцарського проекту «Сприяння здоров’ю матері та дитини», апробації програми МОН України «Сімейна розмова», працювала тренером та консультантом проекту IRD «Психологічна допомога сім’ям загиблих шахтарів». Маю багаторічний досвід викладання у вищих навчальних закладах, обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. З 1995 р. – керівник районного методичного об’єднання спеціалістів психологічної служби.

Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, маю педагогічне звання – «практичний психолог-методист». За оцінкою управління освіти увійшла в десятку кращих освітян області в категорії «фахівці з психології». Серед випускників закладу маю багатьох послідовників у професійній діяльності.

Нагороди

У 2004 р. нагороджена Знаком МОН України «Відмінник освіти України», у 2011 р. – Грамотою Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи.

Особисте життя

Разом з чоловіком збудували затишний дім, посадили квітучий сад, виховали двох доньок, якими дуже пишаємося, маємо двох онуків.



Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама