Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки
Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки
Кіровоградський інститут регіонального управління та економіки (КІРУЕ) – сучасний ВНЗ Центральноукраїнського регіону, заснований на приватній формі власності в 1993 р.
Впродовж 18 років існування, в стінах КІРУЕ підготовлено близько 10 тисяч фахівців для народногосподарського комплексу України; сформований власний високопрофесійний професорсько-викладацький склад, власні методичні школи з дизайну, бухгалтерського обліку, психології, права; викладачі інституту захистили і продовжують успішно захищати дисертаційні дослідження; реалізується модель підприємницького ВНЗ. Активно вивчається і творчо застосовується передовий дидактичний досвід провідних вітчизняних і зарубіжних університетів, розширюється географія зовнішніх зв’язків.
КІРУЕ сьогодні – це 1,5 тис. студентів, 180 викладачів, 3 факультети, 3 коледжа (в тому числі два відокремлених - Первомайський та Олександрійський), 5 власних навчальних приміщень, власний спорткомплекс, розвинена студентська інфраструктура.
Інститут успішно готує фахівців на базі базової (з одночасною видачею атестата про повну загальну середню освіту) та повної загальної середньої освіти за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» за напрямами підготовки, спеціальностями:
- Соціально-політичні науки
- Економіка та підприємництво
- Мистецтво
Міжнародне співробітництво
Зовнішні зв`язки КІРУЕ є важливим напрямом діяльності інституту, завдання яких розширити науковий, творчий та навчальний обмін передовим досвідом і знаннями в галузі вищої освіти викладачів і студентів.
В Україні ми співпрацюємо з провідними ВНЗ державної і приватної форм власності, науково-дослідними установами, громадськими організаціями. Основні напрями співпраці – участь у наукових форумах різного рівня, академічні обміни професорсько-викладацького складу, підвищення кваліфікації, тренінгові програми, майстер-класи.
Міжнародна діяльність КІРУЕ має творчу основу, націлену на реалізацію програм академічних обмінів (студентів, викладачів, делегацій, досвідом роботи); розвиток контактів з провідними європейськими ВНЗ та окремими іноземними вченими, фахівцями; поширення інформації в інтегрованому суспільстві щодо національної культури та звичаїв України в країнах-партнерах (Російська Федерація, Польща, Німеччина, США та ін.).