Балінтовська група. Тренінг контакту терапевт–клієнт (довгостроковий проект)
Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки
Зміст |
Ведучий:
Сертифікований Лідер Балінтовських груп IBS/International Balint Society, психолог, психотерапевт, групаналітик УСП Олександр Турченюк, м. Рівне.
Запрошуємо до участі:
Лікарі загальної практики, лікарі-психіатри, психотерапевти, психологи, педагоги, викладачі, соціальні працівники, адвокати, юристи, студенти психології останніх курсів, учасники навчальних проектів з практичної психології, психотерапії, тренінгу.
Про методику Балінтовська група
Балінтовська група - це ефективний метод розвитку професійних комунікативних навичок, зменшення емоційного стресу i «емоційного вигорання» у представників допомогаючих професій.
Балінтовська група спрямована на вдосконалення навиків встановлення терапевтичного (психологічного) контакту з пацієнтом/клієнтом, можливість більш глибокого розуміння взаємовідносин з ним, шляхом представлення свого клієнтського випадку в групі. Перевагами такої групи є безпека обговорення, детальний аналіз матеріалу і емоційна підтримка її учасників.
Ця методика створена в 50-их роках минулого століття угорським психоаналітиком Михаелем Балінтом і призначена для представників допомогаючих професій.
Форма проведення семінарів – блокова (чотири сесії по 90 хв. на день), з режимом проведення 1 раз на місяць протягом 1-2 років, день тижня – субота.
Кількість учасників групи – 12 осіб.
Перевага зарахування в групу надається тим кандидатам, які планують приймати участь в Балінт-групі на постійній основі.
Дата, час і місце проведення
Дата проведення першого Балінт-семінару -24 квітня 2010 р.
Час проведення: з 10.00 до 18.30 (з перервами на обід і кофе-паузи – 1,5 г.)
Місце проведення семінару та початку довготермінової Балінтовської групи:Центр психологічної допомоги "Сімейний психолог" (М «Дружби народів», вул. Кіквідзе,17, к.220, 221).
Вартість участі в одному Балінтовському блоці-семінарі: 250 грн.
Години участі в Балінтовській групі сертифікуються сертифікатами УСП і зараховуються для участі в Реєстрі психотерапевтів УСП і для отримання Євросертифікату ЄАП.
Реєстрація та інформування
Щодо реєстрації і за додатковою інформацією звертатися:
Любов Щегорцева, 063 - 852 49 67 e-mail: ok-ok222@ukr.net
Людмила Копишинська, 066 - 957 25 28