Аддикція

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
Рядок 1: Рядок 1:
'''Аддикція''' - переживання людиною нав'язливої потреби в певній діяльності. Термін часто застосовується для таких явищ, як залежність від ліків, наркоманія, а зараз застосовується і для нехімічних залежностей, таких, як ігроманія, шопоголізм, психогенне переїдання, гіперрелігійність та ін.
+
'''Аддикція''' (від лат. addictus - залежний)- специфічний стан спроби людини захиститись від реальності шляхом вживання алкоголю, наркотиків, надмірного захоплення музикою, азартними іграми та ін. Поведінкова (нехімічна) адикція являє собою залежність [[Індивід|індивіда]] від певного [[Поведінка|поведінкового]] шаблону. Певна шаблона поведінка стає надцінністю й призводить до згасання всіх інших [[Мотив|мотивів]] та [[Потреба|потреб]]. 
Більше дізнатися про аддикцію можна тут: [http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B4%D0%B4%D0%B8%D0%BA%D1%86%D0%B8%D1%8F Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії]
+
  
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
[[Категорія: Матеріал з Вікіпедії]]
 

Версія за 21:55, 11 березня 2013

Аддикція (від лат. addictus - залежний)- специфічний стан спроби людини захиститись від реальності шляхом вживання алкоголю, наркотиків, надмірного захоплення музикою, азартними іграми та ін. Поведінкова (нехімічна) адикція являє собою залежність індивіда від певного поведінкового шаблону. Певна шаблона поведінка стає надцінністю й призводить до згасання всіх інших мотивів та потреб.

Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама