Почуття

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Почуття''' — це специфічні людські, узагальнені переживання ставлення до людських потреб, задоволення або незадоволення яких викликає позитивні або негативні [[Емоції|емоції]] — радість, любов, гордість або сум, гнів, сором тощо.
+
'''Почуття''' переживання людини, які спричинені задоволенням або ж незадоволенням своїх духовних потреб. Почуття забезпечують пристосування людини до суспільного середовища, виконують велику роль у регуляції [[Поведінка|поведінки]] і [[Діяльність|діяльності]] людини. Почуття поділяють на моральні, естетичні, [[Інтелект|інтелектуальні]] та праксичні.
Більше дізнатися про почуття можна тут: [http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%BE%D1%87%D1%83%D1%82%D1%82%D1%8F Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії]
+
  
 
[[Категорія: Педагогіка]]
 
[[Категорія: Педагогіка]]
 
[[Категорія: Педагогічні поняття]]
 
[[Категорія: Педагогічні поняття]]
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
[[Категорія: Матеріал з Вікіпедії]]
+
[[Категорія: Приходько Ю.О., Юрченко В.І.Психологічний словник-довідник]]

Поточна версія на 21:19, 27 лютого 2013

Почуття – переживання людини, які спричинені задоволенням або ж незадоволенням своїх духовних потреб. Почуття забезпечують пристосування людини до суспільного середовища, виконують велику роль у регуляції поведінки і діяльності людини. Почуття поділяють на моральні, естетичні, інтелектуальні та праксичні.



Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама