Уява

Матеріал з PSYH.KIEV.UA -- Вісник психології і соціальної педагогіки

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Створена сторінка: '''Уя́ва''' — конструктивне, хоча не обов'язково творче вживання минулого чуттєвого досвід...)
 
 
Рядок 1: Рядок 1:
'''Уя́ва''' — конструктивне, хоча не обов'язково творче вживання минулого чуттєвого досвіду, оживленого як образи у даному досвіді на ідейному рівні, яке у своїй сукупності не є відтворенням минулого пережиття, але новим формуванням матеріалу, що походить з минулого досвіду: така побудова є або творчою, або наслідувальною, будучи творчою, коли вона є само-розпочатою і само-сформованою, та наслідувальною, коли вона слідує формуванню започаткованим і сформованим іншим.
+
'''Уява''' – психічний процес, що полягає створенні людиною нових образів, думок на базі її попереднього досвіду. За змістом професійної діяльності уява буває науковою, художньою, технічною. Залежно від характеру діяльності людини її уява може бути [[Творчість|творчою]] і відтворюючою (репродуктивною).
Більше дізнатися про уя́ву можна тут: [http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%8F%D0%B2%D0%B0 Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії].
+
 
  
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
 
[[Категорія: Психологічні терміни]]
[[Категорія: Матеріал з Вікіпедії]]
+
[[Категорія: Приходько Ю.О., Юрченко В.І.Психологічний словник-довідник]]

Поточна версія на 12:04, 24 лютого 2013

Уява – психічний процес, що полягає створенні людиною нових образів, думок на базі її попереднього досвіду. За змістом професійної діяльності уява буває науковою, художньою, технічною. Залежно від характеру діяльності людини її уява може бути творчою і відтворюючою (репродуктивною).



Особисті інструменти
Ми в мережі
Реклама